ShipSpotting.com
Login: Lost Password? SIGN UP
Ship Photo Search
Photo Search - Advanced Search

AGIOS RAFAIL - IMO 5316557

Full Screen - Add Comment - Bookmark this photo - Edit Info
Get thumbnail code to post in forum, blog or homepage

New! View the summary page for this ship!
Photo Details
Photographer:Gianpaolo [View profile]Title:AGIOS RAFAILAdded:Jan 16, 2011
Captured:IMO:5316557Hits:2,920
Photo Category: General cargo ships built 1940-1949 (Under 3000gt)
Description:
Moored Heraklion 2002
Vessel Identification
Name:Agios Rafail
IMO:5316557
Former name(s):
- Agios Fanourios (Until 1997)
- Maya (Until 1996)
- Kapetan Antonis (Until 1996)
- Olga M (Until 1996)
- Samir 1 (Until 1985)
- Anwar M (Until 1984)
- Kapetan Antonis (Until 1948 Dec)
Technical Data
Vessel type:General Cargo
Gross tonnage:454 tons
Summer DWT:681 tons

Additional Information
Status:Dead
Build year:1948
AIS Information
AIS information: N/A
More Of This Ship
AGIOS FANOURIOS
© Nektarios Papadakis
AGIOS RAFAIL
© Mick Warrick
Kapetan Antonis
© Göran Olsson
More Of: This Photographer - This Ship - This Ship By This Photographer

Photo Comments (2)

Comments sorting method :
Gianpaolo on Jan 17, 2011 13:56 (6 years ago)
THANKS frits for info.
GP
Frits Olinga on Jan 16, 2011 20:44 (6 years ago)
Hi Gianpaolo,
This is the ex.Dutch m.v."Wester-Eems" as "Agios Rafail"
Imo:5316557
WESTER-EEMS 1948 PINW

Gebouwd bij E.J.Smit en Zoon’s Scheepswerven NV. te Westerbroek.Bnr:711
1948 WESTER-EEMS Coenraad Bos (Schiedam).(beheer:E. Wagenborg's Scheepvaart- & Expeditiebedrijf N.V.,Delfzijl.) PINW Delfzijl Ned
1949-06-jan Tijdens de reis van Delfzijl naar Antwerpen in ballast kreeg het schip ter hoogte van Texel te
kampen met een vastgelopen schroefas;de “Wester-Eems” werd door de passerende “Batavier”,
die op weg was van Rotterdam naar Delfzijl,vastgemaakt en naar Delfzijl gesleept voor inspectie,
bij NV.Scheepswerf ‘Delfzijl’ v/h Gebr.Sander.
1949-11-jan Naar Emden gesleept door de ‘Golfbreker’ en de ‘Woelwater’ voor herstel schroefas bij Schiffs-
werft Cassens te Emden.
1949-24-apr Na herstel schroefasschade weer in de vaart.
1952-02-sep WESTER-EEMS NV.Scheepvaart-& Expeditiebedrijf C.Bos & Zonen,Schiedam (beheer:E. Wagenborg's Scheepvaart- & Expeditiebedrijf N.V., Delfzijl.) PINW Delfzijl Ned
1959-15-mei DITA SMITS Marinus Smits.(beheer:Kamp's Scheepvaart- en Handel- maatschappij N.V., Groningen.) PDQW Groningen Ned
1962-08-mei SEABREEZE Red.Trianda N.V.Erven Jan Koop (Hiltje Koop-de Boer, Heiko Harmannus Koop, Stoffer van Dijk), Delfzijl (beheer:N.V. Scheepvaartbedrijf Poseidon, Delfzijl.) PHLT Delfzijl Ned
1976-25-nov ANIS III Straco Shipping Corp HO3520 Panama Pan
1981 ANWAR-M Anwar Mahmoud Moumneh ODII Beirut Lbn
1984 SAMIR I Samir Ykzan ODII Beirut Lbn
1985 OLGA M Veniera Navigation Co Ltd HQAJ4 San Lorenzo Hnd
1996 MAYA Veniera Navigation Co Ltd SW5120 Piraeus Grc
1996 KAPETAN ANTONIS Sourmelis Shipping Co. SW5120 Piraeus Grc
1996 KAPETAN ANTONIS Ippocambos Lines Sh.Co. SW5120 Piraeus Grc
1996-jul AGIOS FANOURIOS Lavirinthos Maritime Comp.(beheer:Ippocambos Lines Sh.Co. SW5120 Piraeus Grc
1997-jun AGIOS FANOURIOS Ippocambos Lines Sh.Co. SW5120 Piraeus Grc
1997 AGIOS RAFAIL Ippocambos Lines Sh.Co. SW5120 Piraeus Grc
1998-sep Na gelost te hebben op Karpathos, ging de kapitein er met de scheepskas en de papieren vandoor. Het schip werd aan de ketting gelegd
1998-dec AGIOS RAFAIL Lavirinthos Maritime Co. SW5120 Piraeus Grc
1999 Het schip lag in 1999 voor de verkoop in Heraklion. (Kreta)
2003-jun Liggend te Heraklion op Kreta als wrak na een langdurige oplegperiode.
2003-13-okt buiten Heraklion gesleept en in positie:35.25N,25.14 E gezonken nabij Dia Island.in 65 meter diep
water.

In Marine News van jan. 2007 staat dat het schip is verkocht aan Griekse slopers en dat de sloop zou zijn begonnen op 13 okt. 2006.
regards,Frits
Delfzijl
Please Login to add a comment!

This photo has been shown 2,920 times since it was added to the site.

Copyright © 2017 All rights reserved View airplanes live at RadarBox24.com!